Home Політика Для дітей можновладців в Конча-Заспі вирубали 9 га заповідного лісу

Для дітей можновладців в Конча-Заспі вирубали 9 га заповідного лісу

82
0
Спеціально для дітей можновладних мешканців елітного поселення під Києвом Конча-Заспи вирубали 9 гектарів цінного лісу обабіч Столичного шосе, що веде до заміських поселень. Про це йдеться в розслідуванні журналістів ТСН. 
 
Такі жертви принесли заради школи-інтернату. Її будівництво виглядає як режимний військовий об’єкт. Проте це – Голосіївський заповідник у Києві із цінними лісами, точніше, вже з їхніми залишками. Журналістів зустріли нецензурною лексикою і забороною знімати. 
 
Таку "секретність" пояснюють тим, що будівництво тільки почалось, і показувати його – погана прикмета. Благословення на це будівництво дали не будь-де, а в самій Київраді. 
 
Рішенням Київради приватній фірмі "Грітіс" було надано в довгострокову оренду 9 гектарів цінного лісового фонду, звісно ж із зміною цільового призначення – під забудову. 
 
Минуло три роки і Київрада виділила 50 мільйонів державних гривень приватній фірмі-підряднику "МК Антарес" на розбудову тепло-енерго і водопостачання для школи-інтернату в Конча-Заспі. 
 
Виявилось, що ці фірми зареєстровані за однією юридичною адресою – в офісі однієї з найвпливовіших партій. І контролює обидві контори одна й та ж особа – народний обранець від Партії регіонів Григорій Смітюх. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here