Home Політика До дня народження Путіна 1,5 тисячі росіян заспівають йому пісню крокодила Гени

До дня народження Путіна 1,5 тисячі росіян заспівають йому пісню крокодила Гени

119
0

Учасники прокремлівського руху "Наші" 6 жовтня знімуть відеоролик на день народження прем’єр-міністра Росії Володимира Путіна. Близько 1,5 тисячі учасників зберуться на площах 15 міст і заспівають пісню крокодила Гени.

На площах, де зберуться "нашисти", будуть встановлені гігантські екрани, на яких буде транслюватися анімований Путін, розповіла один з лідерів руху Марія Кисліцина.

"Учасники акції заспівають пісню крокодила Гени "К сожалению, день рождения только раз в году". Потім синхронно запалять свічки (ну знаєте, так прийнято, їх задувають на день народження), а анімований Путін на екрані начебто загадає бажання, а потім подує, після чого свічки в руках в учасників потухнуть. Це буде зніматися на відео, яке ми викладемо на YouTube", – сказала Кисліцина.

"Всі учасники зйомок вишикуються таким чином, що з висоти буде видна цифра 59", – додала вона.

При цьому вона зазначила, що рух не буде передавати ролик Володимиру Путіну, тому що він зможе сам знайти і подивитися його в Інтернеті в день свого народження – 7 жовтня.

"Ми сподіваємося, що Володимир Путін сам знайде наш відеоролик на YouTube і подивиться його. Він доросла і самостійна людина для цього", – зазначила Кисліцина.

Цікаво, що трохи раніше прес-секретар глави російського уряду Дмитро Пєсков розповів, що Путін не має наміру заводити блоги у соціальних мережах і взагалі рідко користується Інтернетом.

"Він далекий від того, щоб жити в Інтернеті. Рідко, але користується ним", – заявив Пєсков.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here