Home Політика До голодування у Маріїнському парку долучилися інваліди, прикуті до візків

До голодування у Маріїнському парку долучилися інваліди, прикуті до візків

132
До голодування у Маріїнському парку вчора долучилися два інваліди 1 групи, прикутих до інвалідних візків.
 
Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.
 
Це голова спілки інвалідів Чорнобиля Святошинського району міста Києва Сергій Красильніков та член цієї ж організації Микола Магліч.
 
На одній із лав у Маріїнському парку вони вивісили аркуші зі зверненням до світової спільноти про захист своїх конституційних прав.
 
У зверненні написано: "Влада через суд заборонила мирні зібрання нам, калікам, вчиняє правовий беспредєл на державному рівні по відношенню до нас".
 
"Вдаюся до рішучих дій — безстрокового голодування. Якщо зі мною щось трапиться, звинувачуйте у цьому голову уряду України М.Я.Азарова, С.Л.Тігіпка, президента України В.Ф.Януковича та інших державних службовців", – зазначається у зверненні.
 
Також Красильніков на цій же лаві поклав брошури "Конституція України" та "Законодавство щодо соціального захисту постраждалих внаслідок чорнобильської катастрофи", аби кожен міг переконатися, що їхні вимоги — виплачувати 6, 8 та 10 мінімальних пенсій інвалідам-чорнобильцям — абсолютно законні.
 
Також на лаві скринька для збору пожертв на соціальний захист інвалідів-ліквідаторів, прикутих до ліжок та інвалідних візків 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here