Головна Політика До кінця року оголосять конкурси на концесійні дороги, у тому числі і...

До кінця року оголосять конкурси на концесійні дороги, у тому числі і в Житомирській області

281
0

Перші конкурси з відбору приватних фірм на концесійні дороги будуть оголошені до кінця року. Йдеться про шість ділянок доріг загальною протяжністю 1400 км, у тому числі дорога М-06 Київ – Житомир – Рівне. Обсяг інвестицій за кожною ділянкою дороги становить до 370 млн доларів.

Читайте також: Платна дорога Житомир – Київ коштуватиме від 2 євро: постанова уряду

Про це повідомляє урядовий портал.

"Мінінфраструктури вже розробило пре-ТЕО та концептуальні записки щодо перших 6-ти пілотних ділянок доріг загальною протяжністю 1400 км, які будуть відновлені на першому етапі Програми. Очікуємо, що перші конкурси з відбору приватних партнерів за цими проектами будуть оголошені до кінця поточного року та активно над цим працюємо. Вже найближчим часом ми готові розпочати переговори з МФО щодо виділення фінансування для розробки ТЕО та тендерної документації", – зазначив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Таких проєктів наразі 6, нагадали у Мінінфрастуктури:

поточний і капітальний ремонти дороги Харків-Дніпро-Запоріжжя (M-29, M-04, M-18). Орієнтовний обсяг початкових інвестицій – 370 млн доларів.

поточний ремонт дороги Бориспіль-Полтава (М-03). Орієнтовний обсяг початкових інвестицій – 180 млн доларів.

реконструкція, капітальний і поточний ремонти та будівництво нового об’їзду населеного пункту на дорозі Херсон – Миколаїв (М-14). Орієнтовний обсяг початкових інвестицій – 310 млн доларів.

 

 

капітальний і поточний ремонти дороги Київ – Житомир – Рівне (М-06). Орієнтовний обсяг початкових інвестицій – 370 млн доларів.

 

реконструкція, поточний і капітальний ремонт дороги Ягодин – Ковель – Луцьк (М-07, М-19). Орієнтовний обсяг початкових інвестицій – 240 млн доларів.

реконструкція, капремонт і будівництво нового об’їзду населеного пункту на дорозі Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв (M-04, H11). Орієнтовний обсяг початкових інвестицій – 290 млн доларів.

Нагадаємо дорога Київ – Житомир – Рівне М-06 стане платною

Читайте також: Чиновникам – безкоштовно, сиротам і ветеранам – за гроші: розказали про платні дороги в Україні

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here