Home Політика До опозиції можуть приєднатися ще дві партії

До опозиції можуть приєднатися ще дві партії

72
До об’єднаної опозиції можуть приєднатися "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка і Європейська партія Миколи Катеринчука.
 
Про такі переговори пише газета Комерсант-Україна в публікації "К "Батькивщине" придет пополнение" з посиланням на джерела серед депутатів опозиції, повідомляє Gazeta.ua.
 
Співрозмовники із числа народних депутатів опозиції стверджують, що в переговорах з керівництвом "Батьківщини" бере участь лідер партії "Громадянська позиція", депутат Анатолій Гриценко.
 
"Останнім часом Гриценка часто бачать у центральному офісі "Батьківщини" на вулиці Турівській",- сказав співрозмовник.
 
За його словами, переговори про участь у виборах за списком партії "Батьківщина" веде також глава Європейської партії, депутат Микола Катеринчук.
 
У розмові він не став заперечувати факт ведення переговорів, однак порекомендував дізнаватися про подробиці в керівництва "Батьківщини".
 
"Триває переговірний процес, як тільки він завершиться, я про це повідомлю. Переговори перебувають на завершальній стадії",— у свою чергу заявив Гриценко.
 
Крім партій, у переговорах також беруть участь представники громадських організацій і меджлісу кримсько-татарського народу.
 
"Конкретних пропозицій від них ("Батьківщини") поки не було, однак консультації ми проводимо не тільки з об’єднаною опозицією, але й з іншими демократичними силами, які в неї не входять",— сказав лідер меджлісу кримсько-татарського народу, депутат Мустафа Джемільов, додавши, що остаточне рішення про формат участі в парламентських виборах курултай прийме 21 липня.
 
За словами експерта Вадима Карасьова, не виключено, що до об’єднаної опозиції, крім партій Гриценка й Катеринчука, примкне також партія "Українська платформа "Собор"" депутата Павла Жебрівського (НУНС) 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here