Home Політика До Верховної Ради проходять лише чотири партії – соцопитування

До Верховної Ради проходять лише чотири партії – соцопитування

79
0
Якби вибори до Верховної Ради відбулися в середині серпня, 5%-й бар’єр могли б здолати: Партія регіонів – 28. 1%, ВО "Батьківщина" – 25, 6%, Партія "УДАР" Віталія Кличка — 11, 5% та  Комуністична партія України — 8, 2%.
 
Про це під час прес-конференції сказав директор соціологічної служби Центру імені Разумкова  Андрій Биченко, пише Gazeta.ua.
 
Опитування на цю тему було проведене  фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва разом із соціологічною службою Центру Разумкова з 10 по 15 серпня.
 
Згідно з результатами, залишаються шанси на здолання виборчого бар’єру  у партії Наталії Королевської "Україна-вперед!" – 4 % та ВО "Свобода – 3,8%. Не визначилися із вибором 14%, найбільшою мірою у Східному (18%) та Центральному  (16%) регіонах , найменшою — у Південному  (7%) та Західному регіоні (10%).
 
"Рейтинги, якщо ми подивимось,  змінюються, але  в окремих групах. Український електорат починаючи із виборів президента  2004 року розділився дуже сильно на умовно біло-блакитну і помаранчеву частини. Ці дві частини  приблизно однаково великі. Між ними перетікання електорату фактично не відбувається. Якщо ми подивимось на коливання рейтингу, то пробачимо, що рейтинги Партії регіонів та КПУ дуже чітко пов’язані . Якщо збільшується рейтинг Партії регіонів, у комуністів він зменшується, і навпаки. Приблизно така ж ситуація і в протилежному таборі. Ми маємо на сьогодні картину приблизної рівності голосів абсолютно різних таборів, які важко сприймають один одного", – сказав Біденко 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here