Home Політика Добровільне об’єднання громад Житомирщини завершилося – область втратила 3 громади

Добровільне об’єднання громад Житомирщини завершилося – область втратила 3 громади

202

Кабмін завершив адміністративне формування територій та добровільне об’єднання громад на Житомирщині. На карті Житомирської області – 66 ОТГ.

Про це повідомили в Офісі реформ у Житомирському РВ АМУ.

"Ми втратили три громади: Вільську, Соколівську та Мартинівську. Не враховані рішення місцевих рад по Миропільській та Новоград-Волинській радам", – зазначила виконавча директорка Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська.

"З ухваленням цієї постанови завершився етап добровільного об’єднання громад і затверджено адміністративне формування територій територіальних громад України", – зауважують в Офісі реформ.

Нагадаємо, Законом України від 16.04.2020 р. №562-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад» Уряду надається право визначати адміністративні центри та території територіальних громад на час прийняття закону про адміністративно-територіальний устрій України. Також цим Законом введено поняття "адміністративний центр територіальної громади" та "територія територіальної громади".

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here