Головна Політика Донька Тимошенко просить ГПУ порушити справу за тортури над її матір’ю

Донька Тимошенко просить ГПУ порушити справу за тортури над її матір\’ю

73
0
Євгенія Тимошенко сьогодні, 10 лютого, передала в Генпрокуратуру заяву про скоєння злочину стосовно її матері, екс-прем’єра Юлії Тимошенко. Про це донька лідера опозиції повідомила журналістам після реєстрації її заяви в Генпрокуратурі.
 
За словами Євгенії Тимошенко, її турбує те, що в місцях позбавлення волі люди, в тому числі і її мати, зазнають тортур, пише Корреспондент.net.
 
"Я подала заяву проти тих злочинів, які щодня відбуваються проти моєї матері. Ці злочини полягають в тому, що її незаконно судять, не надають медичної допомоги, весь час вона перебуває в стані болю і не може рухатися", – заявила вона.
 
Євгенія Тимошенко також вважає, що медики "фальсифікують діагнози щодо людини, яка не може рухатися і постійно відчуває біль, дозволяючи таким чином проводити слідчі дії проти моєї матері".
 
"Коли вона не може рухатися і вставати, співробітники МОЗ кажуть їй, що вона повинна більше рухатися і виконувати якісь фізичні вправи. А коли її насильно везуть до суду, то в діагнозах пишуть, що вона перебуває у хорошому стані здоров’я. Вона втрачає свідомість на дві години, а на наступний день кажуть, що цього не було", – зазначила донька Юлії Тимошенко.
 
За її словами, всі ці факти щодо порушення прав Юлії Тимошенко були викладені в заяві на ім’я Генерального прокурора Віктора Пшонки.
 
"Я сподіваюся, що Генпрокуратура розгляне всі ці факти і відкриє кримінальну справу", – сказала вона.
 
У свою чергу, адвокат Євгенії Тимошенко Микола Яременко додав, що в заяві містяться всі епізоди, які стосуються порушення прав Юлії Тимошенко з жовтня 2011 по січень цього року.
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here