Home Політика Друге засідання сесії облради проведуть 28 квітня

Друге засідання сесії облради проведуть 28 квітня

101

Друге пленарне засідання четвертої сесії Житомирської обласної ради сьомого скликання відбудеться 28 квітня поточного року. Відповідне розпорядження підписала 5 квітня голова обласної ради Анжеліка Лабунська. Сесії розпочне свою роботу о 10 год. в залі засідань обласної ради.

Цього сесійного дня до порядку денного буде внесено понад 40 питань, серед яких питання комунальної власності, земельні питання тощо.

Зокрема, депутати обласної ради прийматимуть звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо загострення соціально-економічної ситуації в області.

Також депутатський корпус має затвердити Положення про Наглядову раду комунальних підприємств та установ обласної ради та комплексну програму проведення року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи на Житомирщині на 2016 рік.

Як повідомляє прес-служба облради, серед іншого, народні обранці розглядатимуть Програму розвитку агропромислового комплексу області на 2016 – 2020 роки та заслухають інформації прокурора області  і т.в.о. начальника головного управління Національної поліції в області про результати діяльності відомств у 2015 році.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here