Головна Політика Екс-депутат від БЮТ може стати заступником начальника Служби автомобільних доріг

Екс-депутат від БЮТ може стати заступником начальника Служби автомобільних доріг

158
0

Екс-депутат міської ради, екс-представник партій БЮТ та "Опозиційний блок" Микола Савенко може стати заступником начальника з експлуатаційного утримання Служби автомобільних доріг у Житомирській області.

Декларацію кандидата на посаду за 2018 рік він опублікував 3 січня 2020 року. Відповідно до законодавства, мав опублікувати декларацію за 2019 рік.

Микола Савенко є керівником ТОВ "Фірма Віндзор", де у 2018 році отримав близько 85 тис грн заробітної плати. Від зайняття підприємницькою діяльністю – 333,6 тис грн. Ще 5,6 тис грн від надання майна в оренду.

Микола Савенко має дві земельні ділянки, два житлові будинки, вантажний автомобіль Renault Master 2011 року, у власності дружини – три земельні ділянки, два житлові будинки та квартира.

Також кандидат на посаду має 95% статутного капіталу в ТОВ "Фірма Віндзор", ТОВ "Віндзор-Столярний Двір", ТОВ "ВІндзор-Полімер" та 64,21% ТОВ "Рибальський клуб "Романівський".


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here