Home Політика Експерт: негативний імідж Україні робить її непотрібною Європі

Експерт: негативний імідж Україні робить її непотрібною Європі

136
0

Святкування двадцятої річниці незалежності Україна в Брюсселі проявило проблему помилкового позиціонування нашої країни на міжнародній арені.

Про це в коментарі ЛІГАБізнесІнформ заявив президент Європейської Асоціації Українців Олексій Толкачов.
Він зазначив, що приблизно "80-90% інформаційних повідомлень про Україну в західних ЗМІ носять підкреслено негативний характер".
 
"Україні сьогодні виглядає як слабка країна, країна-жертва, яка постійно скаржиться і просить допомоги", – вважає експерт.
 
"Європі такі суб’єкти не потрібні, їй вистачає і власних проблем. Саме такий негативний імідж, неправильне позиціонування визначає неготовність ЄС прийняти Україну. Європа потребує сильних держав. Вона буде поважати ті народи, які поважають самі себе і можуть самі собі допомогти", – підкреслив він.
 
Глава Європейської Асоціації Українців вважає, що сьогодні імідж країни можна виправити декількома шляхами.
"Найкращий – на основі досягнень сьогодення. Їх, на жаль, не так уже й багато. Особливо з урахуванням політичної ситуації", – зазначив він
 
"Можна формувати позитивний імідж авансом, рекламуючи майбутні досягнення. Це сформує в Європі великі надії, пов’язані з Україною, але їх усім нам доведеться виправдати і відпрацювати тяжкою працею", – вважає Толкачов.
 
"Найнадійніший спосіб поліпшити імідж Україні вже сьогодні – зробити наголос на величній тисячолітній історії. Почати, зрештою, хвалитися не власними трагедіями, а величними звершеннями минулого", – пропонує він.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here