Home Політика Газові переговори провалились ще до їх початку

Газові переговори провалились ще до їх початку

84

Перед п’ятим засіданням російсько-української міждержавної комісії Україні домовитись про зміну газової угоди так і не вдалось.

Можливо, газовий контракт не буде змінений до 2018 р, повідомиляє ТСН з посиланням на джерело видання "Комерсант-Україна" в Адміністрації Президента України.

Компромісу не вдалось досягнути, бо Москві вигідні чинні угоди, а Київ не готовий запропонувати компенсатори, які б забезпечували збільшення доходів російської сторони.

Формально переговори тривають, але надія на їх успіх у найближчому майбутньому невелика.

"У нас все частіше звучить думка, що варто затягнути пояси і дочекатися 2018 року, після чого підписати новий, реалістичний контракт", – пояснив високопоставлений співрозмовник видання, інформований про подробиці переговорів.

"За всіма прогнозами, нафти по 150 доларів (докризові ціни 2008 р) не передбачається, а значить, не буде і захмарних цін на газ, так що екстреної необхідності міняти договір будь-якою ціною в України немає. Хоча ми все ще наполягаємо, що нинішня вартість – неринкова", – додав інший співрозмовник видання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 12 липня на п’ятому засіданні російсько-української міждержавної комісії планується обговорення взаємодії двох країн у газовій сфері. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here