Home Політика Геннадій Зубко: «Будівництво недільної школи повинно об єднати всіх житомирян»

Геннадій Зубко: «Будівництво недільної школи повинно об єднати всіх житомирян»

73

Зробити свій власний посильний внесок у будівництво недільної школи при Свято-Михайлівському кафедральному Соборі закликав всіх житомирян у суботу  на  презентації отцем Богданом макету будівництва приміщення школи голова обласної організації «Фронт Змін», депутат Житомирської обласної ради, голова правління ПАТ Житомирський «ЗОК» Геннадій Зубко.

«Ми повинні сприяти духовному розвитку молодого покоління. Недільна школа виступає чудовим інструментом для цього. Зараз ми інвестуємо у майбутнє. А майбутнє це наші діти», – сказав Геннадій Зубко.

Добра справа, яку рухає настоятель храму отець Богдан, об єднала навколо себе прихожан собору, учнів та наставників недільної школи, небайдужих житомирян і меценатів.

За словами Геннадія Зубка, школа була заснована у 1993 році з того часу її випускниками стали понад 15 тисяч житомирян. Нині школа працює  у п ять змін у суботу та неділю і її відвідує майже 470 дітей, тому, на думку депутата, просто необхідно створити комфортні умови для роботи школи.

«Презентація ознайомила житомирян із проектом будівництва школи та зі ступенем її готовності на даний момент. Головна ідея презентації залучити до співпраці кожного мешканця Житомира, для духовної чи матеріальної її підтримки», – підкреслив голова Житомирської територіальної організації «Фронту Змін».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here