Home Політика Геннадій Зубко: «Громадська приймальня в Житомирі працює, найближчим часом плануємо відкрити...

Геннадій Зубко: «Громадська приймальня в Житомирі працює, найближчим часом плануємо відкрити ще одну»

263

Громадська приймальня депутата Верховної Ради Геннадія Зубка в Житомирі працює щодня за адресою Бородія, 32. Раз на місяць особисті прийоми проводить сам депутат. Він зустрічатиметься із виборцями кожен останній вівторок місяця з 10.00 до 13.00.

Про це Геннадій Зубко розповів в ефірі Житомирської обласної державної телерадіокомпанії.

«У приймальні на Бородія, 32 працюють юристи, які зустрічаються із людьми, надають юридичну допомогу. Ми зараз плануємо ще одну відкрити громадську приймальню на вулиці Перемоги», – розповідає Зубко.

Зубко розказав, що переважно звертаються житомиряни із житлово-комунальними проблемами. Більшість проблем можна вирішити на місцевому рівні, переконаний депутат. Інколи буває достатньо юридичної консультації, в інших випадках підключаються місцеві депутати, а іноді допомагає тільки депутатське звернення.

«Мені дуже приємно, що нещодавно прийшла в приймальню подяка від Василя Мазура, він працював на заробітках у Києві і йому заборгували 20 тисяч гривень заробітної плати. Чоловік прийшов вдруге у приймальню, щоб подякувати, тому що ми допомогли їй із виплатою цих грошей. Наші юристи попрацювали із зверненням і чоловік отримав свій борг дуже швидко», – розповідає народний депутат.

Також Геннадій Зубко додає, що у багатьох випадках, коли люди звертаються у приймальню, їм може допомогти депутат обласної чи міської ради.

«Наприклад нещодавно у приймальню телефонує людина, каже, що до неї прийшли змінити лічильник і 150 гривень вимагають за його заміну. Вистачило телефонного дзвінка міського депутата у відповідні служби, і людина отримала те, що вона повинна отримати безкоштовно. Тому громадська приймальня повинна працювати, я думаю, що це обов’язок будь-якого депутата – працювати із людьми у своїй громадській приймальні»,- коментує Геннадій Зубко.

Нагадаємо, що громадська приймальня працює за адресою: м. Житомир, вулиця Бородія, 32. З 10.00 до 18.00. Телефон – (0412) 51-20-71.

З початку року було прийнято 70 звернень від житомирян.

Прес-служба Народного депутата України

Геннадія Зубка (фракція ВО «Батьківщина»)


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here