Home Політика Геннадій Зубко хоче продовжити сесію ВР, аби розглянути питання Житомирського педліцею

Геннадій Зубко хоче продовжити сесію ВР, аби розглянути питання Житомирського педліцею

95

Народний депутат України Геннадій Зубко робить усе, можливе, аби питання Житомирського педліцею було розглянуте на сесії Верховної ради. Так, в понеділок, 16 червня, під час погоджувальної ради депутати внесли до порядку денного на 17 червня законопроект №2087 «Про внесення змін до статті 90 Бюджетного кодексу України», який стосується не лише Житомирського обласного педліцею, а й 100 навчальних закладів в Україні.

Проте 18 червня депутати не встигли розглянути дане питання. Тому Геннадій Зубко разом із Миколою Томенком, Володимиром Яворівським та Юрієм Дерев’янком зареєстрували проект «Постанови Про внесення змін до календарного плану проведення другої сесії Верховної Ради України сьомого скликання». Депутати запропонували продовжити проведення пленарних засідань ще на тиждень – майже до середини липня, щоб розглянути заплановані важливі законопроекти.

Крім того, під час сесії Верховної ради 19 червня Геннадій Зубко звернувся до депутатів з проханням включити до розгляду законопроект №2087 «Про внесення змін до статті 90 Бюджетного кодексу України» найближчим часом.

«Вчора на порядку денному було багато важливих питань, одне з них – питання Житомирського педагогічного ліцею, який не може фінансуватися з обласного бюджету через прогалину в Бюджетному кодексі. З цього приводу до вас зверталися й голова Житомирської обласної ради і народні депутати. Житомирський педагогічний ліцей і ще близько 100 навчальних закладів по Україні залишаться без фінансування, якщо протягом цієї сесії ми не розглянемо цього питання. В мене прохання долучити сьогодні до порядку денного або поставити завтра одним із перших це питання», – зазначив у своєму виступі народний депутат.

Прес-служба народного депутата України Геннадія Зубка (фракція ВО «Батьківщина»)

 

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here