Home Політика Геннадій Зубко направив депутатський запит до прем’єр-міністра щодо збільшення субвенції для ТТУ

Геннадій Зубко направив депутатський запит до прем\’єр-міністра щодо збільшення субвенції для ТТУ

108

Народний депутат України від Житомира Геннадій Зубко направив депутатський запит до прем’єр-міністра України щодо збільшення субвенції з державного бюджету в розмірі 10 млн. грн на надання пільг та компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян в Житомирській області для погашення заборгованості за перевезення пільгових категорій громадян перед КП Житомирське трамвайно-тролейбусне управління.

Депутатський запит був оголошений головою Верховної Ради Володимиром Рибаком на засіданні парламенту 22 березня.

«Борг із зарплатні перед працівниками ТТУ сягнув 5-ти мільйонів гривень. Люди вимушені голодними сідати за кермо, щоб безкоштовно возити пільговиків. При цьому місцева влада самоусунулась від вирішення проблем Житомирського ТТУ – вчора Житомирська облрада навіть не внесла до порядку денного пропозицію опозиції перерозподілити наявну субвенцію за пільгові перевезення на 2013 рік», – повідомив Геннадій Зубко.

«Також облрада відмовилась направити ТТУ мільйон гривень з обласного бюджету, спрямувавши ці гроші на придбання друкарського верстату для своєї кишенькової друкарні. Це дуже красномовно говорить про пріоритети чинної житомирської влади. Адже не тільки обласна, а й міська влада всіляко уникає брати на себе відповідальність за вирішення проблем ТТУ. Як у депутата від Житомира, в мене залишився єдиний шлях – звертатись до уряду про збільшення субвенції для Житомирщини, щоб хоч так полегшити ситуацію для працівників ТТУ», – пояснив депутат-мажоритарник від Житомира.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here