Головна Політика Геї в Москві вийдуть на нічну акцію ”На добраніч, малюки!”

Геї в Москві вийдуть на нічну акцію \”На добраніч, малюки!\”

94
0
Російські гей-активісти готують в Москві нічну акцію протесту під назвою "На добраніч, малюки!". Проведення "мовчазного" пікету заплановано з 1 до 2 години ночі 20 січня на Пушкінській площі, повідомляє ТСН.ua. 
 
Таким чином гей-спільнота збирається висловити своє обурення рішенням Конституційного суду РФ, який визнав правомірною заборону пропаганди гомосексуалізму серед дітей, запроваджену в Рязанській області. 
 
"Уночі діти повинні спати, тому ми й вирішили привернути увагу до подібних абсурдних законів саме в нічний час", – пояснив засновник руху Московського гей-прайду Микола Алексєєв. 
 
За його словами, "рішення Конституційного Суду в Рязанській справі порушує не тільки російську Конституцію, а й міжнародні зобов’язання Росії. Воно фактично дало карт-бланш іншим російським регіонам на ухвалення подібних законів про заборону гей-пропаганди. Ми це вже бачимо в Архангельській і Костромській областях, а також у Санкт-Петербурзі, ініціатива стала обговорюватися і на федеральному рівні".
 
Нагадаємо, раніше віце-прем’єр РФ Дмитро Козак назвав будь-яку пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин "огидним заняттям" та заявив, що уряд готовий розглянути заборону пропаганди гомосексуалізму та педофілії на федеральному рівні. До речі, подібний закон про заборону пропаганди гомосексуалізму розглядається і в Україні. 
 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here