Home Політика Голова Радомишльської райадміністрації відреагував на скандальний вислів своєї заступниці

Голова Радомишльської райадміністрації відреагував на скандальний вислів своєї заступниці

122

Вчора користувачі інтрнету поширили інформацію про те, як заступник голови Радомишльської районної адміністрації на своїй сторінці у соцмережі відгукнулася про вбитого на майдані Сергія Нігояна, побажавши, щоб "земля йому була каменем".

Цей пост викликав хвилю невдоволення, авже сьогодні в інтернеті опіблікували звернення голови Радомишльської районної адміністрації І.А. Харитончука з приводу діянь своєї колеги.


"Я, Харитончук Ігор Анатолійович, голова Радомишльської районної державної адміністрації , депутат Житомирської обласної ради запевняю, що не маю жодного відношення до публікації заступника голови Радомишльської районної адміністрації Литвиненко Галини Іванівни, на особистій сторінці Facebook.

Я засуджую всі радикальні сценарії та їхні наслідки та висловлюю жаль з приводу всіх трагічних випадків, поранень, жертв конфліктів та наголошую на неприпустимості насильства. Державна служба ґрунтується на служінні народу України, демократизму і законності, пріоритету прав людини і громадянина. І сьогодні я ще раз закликаю до цього своїх підлеглих – незважаючи на те, які політичні погляди вони сповідують. Прошу вас не йти за тими, хто закликає до насильства, хто прагне спровокувати розкол між державою і суспільством та хоче вкинути український народ у горнило масових безладів.

Як представник виконавчої влади в районі підтримую тільки питання мирного виходу з політичної кризи та шляхи стабілізації ситуації в Україні. Я закликаю до діалогу, до компромісу, до спокою на нашій рідній землі. Вірю в народ України. Впевнений у мудрості наших людей".

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here