Home Політика Голова Верховної Ради знову відвідав Житомирщину

Голова Верховної Ради знову відвідав Житомирщину

100
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин під час перебування у місті Новоград-Волинський вручив гранти від Благодійного фонду «Майбутнє Полісся».
 
Таку допомогу отримали 70 обдарованих дітей міста та 14 сіл району, а також 4 багатодітні сім´ї, повідомляє сайт Верховної Ради.
 
Володимир Литвин також вручив цінні подарунки сімом викладачам за високі досягнення на педагогічній ниві. Цінні подарунки отримали й працівники міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста.
 
Звертаючись до присутніх, керівник парламенту запропонував молоді «завжди обирати складніший шлях», «йти до істини, долаючи перешкоди, аби здобути перемогу», «пливти проти течії, прагнути вперед і вище».
 
На думку Володимира Литвина, складовими формули успіху також є наполеглива праця над формуванням власної особистості, вміння відстоювати свої переконання. «Щоб чогось досягти, потрібні знання, терпіння і час, – підкреслив він. – Наполегливістю, волею, копіткою роботою можна досягти своєї мети».
 
Керівник парламенту також наголосив на важливості поваги до батьків і рідної мови. «Це – головне і визначальне», – сказав він. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here