Home Політика Голова Житомирської ОДА доручив керівникам РДА до 15 травня провести техінвентаризацію захисних...

Голова Житомирської ОДА доручив керівникам РДА до 15 травня провести техінвентаризацію захисних споруд

108

До 15 травня у всіх районах області має бути проведена технічна інвентаризація захисних споруд цивільного захисту.

Відповідне завдання дав голова Житомирської ОДА Ігор Гундич керівникам райдержадміністрацій 6 квітня під час розширеної наради.

«Ті захисні споруди, які є у районах, потрібно проінвентаризувати. Елементарно це все робиться. До 15 травня маєте повністю провести інвентаризацію захисних споруд в усіх районах», – доручив головам РДА Ігор Гундич.

За інформацією начальника управління цивільного захисту населення ОДА Сергія Безносюка, в області перебуває на обліку та підлягає технічній інвентаризації 1134 захисних споруд цивільного захисту – 126 сховищ та 1008 протирадіаційних укриттів.

Станом на 1 квітня 2018 року проведено технічну інвентаризацію 665 захисних споруд, що складає майже 59%.

Роботи з технічної інвентаризації захисних споруд завершені у м. Коростень та Бердичів, Коростенському, Малинському та Романівському районах. Найменше об’єктів проінвентаризовано в Андрушівському, Житомирському, Пулинському, Черняхівському районах.

У районах залишилась 161 об’єкт, який необхідно проінвентаризувати.

Ще 308 захисних споруд за своїм технічним станом непридатні до експлуатації і не можуть бути використані за призначенням для укриття населення. Тому їх необхідно списати та зняти з обліку.

Нагадаємо, що під час наради Ігор Гундич перед вихідними дав порцію натхнення керівникам районів та заначив, що закривати очі на завищені ціни за утримання доріг не буде.

Довідково: Організація заходів з проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту здійснюється на виконання розпоряджень Кабінету Міністрів України та голови Житомирської ОДА. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here