Home Політика Громадські діячі кажуть, що Дебой стоїть в заторі між Києвом і Житомиром,...

Громадські діячі кажуть, що Дебой стоїть в заторі між Києвом і Житомиром, і після повернення має піти у відставку

90

Снігопади вчергове довели неспроможність міської влади боротися зі стихією. Про це наголошують у Громадській кампанії «Марш патріотів».

Активісти говорять, що єдиним що може виправити, а в подальшому не допускати подібної ситуації – це придбання сучасної снігоприбиральної техніки, яка орієнтована на відкидання снігу в сторони, а не перед собою, як це роблять нинішні трактори.

«Міська влада, на чолі з Володимиром Дебоєм, який до речі, в час коли б він мав взяти лопату в руки і на власному прикладі закликати житомирян до боротьби з стихією, знаходиться у пробці на виїзді з Києва, вчергове провалила снігоприбиральну кампанію. А це, в свою чергу, загрожує подальшим травматизмом як від бурульок, так і від ожеледиці», говорить Руслан Коцюбинський, один з активістів та ініціаторів впровадження сучасних методів в ЖКГ. Адже на дворі вже 21 століття, а не кам’яний вік коли основним знаряддям праці був камінь, а у нашому випадку лопата», – йдеться у повідомленні активістів.

У кампанії також вимагають від міського голови Володимира Дебоя, у разі його успішного повернення до Житомира, по приїзді негайно піти у відставку, оскільки незручності, які житомиряни переживають через несвоєчасне прибирання снігу, а в майбутньому і травми отримані внаслідок цього – повністю лежать на совісті міського голови.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here