Home Політика Громадські організації вдячні владі за співпрацю

Громадські організації вдячні владі за співпрацю

169
0

 20 липня 2011 року відбулося підведення підсумків реалізації в області програми «Студенти для органів місцевого самоврядування». Ініціатором та організатором заходу, який пройшов у форматі круглого столу, виступили Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Сучасний Формат» та Всеукраїнська громадська організація «Молодіжна альтернатива» за підтримки Житомирської обласної ради та Житомирської обласної державної адміністрації, а також фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії. 

Участь у засіданні взяли перший заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Арешонков, голова правління Житомирської обласної молодіжної громадської організації «Сучасний формат» Жанна Соловйова, представники відповідних управлінь облдержадміністрації, студенти та викладачі навчальних закладів області.

Як зазначив Володимир Арешонков, Житомирська обласна рада та Житомирська обласна державна адміністрація відгукнулись на ініціативу Житомирської обласної громадської організації «Сучасний формат» та Всеукраїнської громадської організації «Молодіжна альтернатива» у реалізації проекту «Студенти для органів місцевого самоврядування». Така програма, на думку першого заступника голови обласної ради, може змінити думку молодого покоління про діяльність влади на місцевому рівні. Володимир Арешонков також висловив впевненість у подальшому співробітництві, а також зазначив, що зазначена програма допоможе молодим людям реалізувати себе у роботі в органах місцевого самоврядування або виконавчої влади.

Жанна Соловйова звернула особливу увагу на те, що такі програми в Україні реалізуються на рівні міських рад, а Житомирська область показала позитивний приклад співробітництва з Житомирською обласною радою та Житомирською обласною державною адміністрацією. Також Жанна Соловйова відзначила, що на участь у програмі подало заявку понад 20 студентів. У відборі кращих студенів взяли участь представники обласної ради та облдержадміністрації.

Довідково: Програма «Студенти для органів місцевого самоврядування» діє в Україні з 2002 року. За період 2002-2010 рр. стажування у органах місцевої влади та місцевого самоврядування пройшли близько 900 студентів. Програма реалізується у наступних регіонах: Чернігів, Черкаси, Вінниця, Кіровоград, Севастополь, Сімферополь, Одеса, Донецьк, Харків, Запоріжжя, Луганськ, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Тернопіль, Львів, Чернівці, Ужгород, Кременець, Дрогобич. В Житомирі програма «Студенти для органів місцевого самоврядування» реалізується вперше.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here