Home Політика «Гуманітарка» на округ регіонала Пехова піде, а у інших буде й далі...

«Гуманітарка» на округ регіонала Пехова піде, а у інших буде й далі гнити на складах

85

Гуманітарна допомога на округ регіоналів надходить, а от у всіх інших – так і продовжує стояти на складах митниці. Такі висновки можна зробити із останньої заяви нардепа Володимира Пехова, яку оприлюднила його прес-служба.

«Наприкінці квітня завдячуючи особистому зверненню Володимира Пехова до Міністерства екології та природних ресурсів України, кваліфікованим юридичним консультаціям його помічників, громадській організації «Вітер надії і любові», яка вже тривалий час надає благодійну допомогу коростенцям, було надано довгоочікуване рішення Комісії з питань гуманітарної допомоги при КМУ. І незабаром в м. Коростені гуманітарний вантаж буде розподілено за призначенням», – повідомляє у своєму прес-релізі, опублікованому на сайті «Житомир.info» прес-служба Пехова.

Як відомо, уся проблема із розмитненням гуманітарних вантажів полягає у тому, що у грудні була розформована Комісія при КМУ. Після цього функції Комісії були перекладені на Міністерство соціальної політики.

У Королевської ж, як відомо, побачили у «гуманітарці» контрабанду автомобілів, тому і призупинили видачу документів. Поки Міністерство не визнає вантаж гуманітарною допомогою, він стоїть на складі митниці. За це благодійні організації мають платити штрафи. Не зважаючи на різноманітні звернення та заяви, гуманітарну допомогу не розмитнюють.

У Житомирі на складі митниці стоїть біля 40 вантажів. Яким чином вантаж, який іде на округ Пехова, буде розмитнено – не відомо. До того ж комісія, на яку посилається депутат, не працює із грудня 2012 року…

«Нічого не розмитнюється, обіцяли, що питання зрушиться з місця, але досі вся наша гуманітарка стоїть на митниці», – каже голова благодійного фонду «Людяність» Юрій Журбенко.

У цьому ж релізі Пехов оправдовується за те, що рідко з’являється на окрузі.

«Фізично неможливо брати безпосередню участь у всіх цих заходах. Але всі звернення громадян я тримаю на особистому контролі і гордий, що маю гарну команду помічників, яким щиро вдячний за ефективну роботу», – цитує прес-служба Володимирв  Пехова.

Нагадаємо, що його опоненти на виборах до Верховної ради кажуть, що відразу після перемоги він поїхав із Житомирщини, і його нога більше на округ не ступала.

У всіх повідомленнях прес-служби на фото справді нема депутата. А подарунки людям вручають помічники у фіолетових маніжках.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here