Головна Політика «Хліви» на колесах можуть залишити в минулому – уряд пропонує нові вимоги...

«Хліви» на колесах можуть залишити в минулому – уряд пропонує нові вимоги до маршрутчиків

134
0

Нові вимоги до маршрутчиків – доступність транспорту для пасажирів з інвалідністю, трекери, нові автобуси та пільговий проїзд – у раді зареєстрували законопроєкт №4583, яким пропонуються відкриті конкурси на право перевезень та нові вимоги до транспорту.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій:

"Прийняття цього законопроєкту дасть можливість нарешті вимагати від перевізників якості та залишити в минулому старі та рoзвалені автобуси".

Він зазначає, що за його ухвалення конкурси на маршрути повинні будуть проводитися через ProZorro: "Це відкрита та прозора конкуренція, а конкуренція завжди підвищує якість".

Також, ціна за кілометри, що обслуговуються, визначатиметься центральним органом виконавчої влади. За словами Криклія, це дозволить вимагати від маршрутчиків встановлення трекерів та валідаторів для електронної оплати.

У законопроєкті йдеться також про рівний доступ до автомобільного транспорту для всіх: транспорт має бути пристосованими для перевезення пасажирів з інвалідністю та інших маломобільних груп, мати зовнішнє звукове інформування про номер і кінцеву зупинку маршруту, а також звукове та візуальне інформування всередині салону.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here