Головна Політика Ірина Дембіцька очолила управління інформдіяльності Житомирської ОДА

Ірина Дембіцька очолила управління інформдіяльності Житомирської ОДА

105
0

Голова ОДА Віталій Бунечко обрав переможця конкурсу на посаду начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю – Ірину Дембіцьку.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської ОДА

Відповідне розпорядження «Про повторне визначення переможця конкурсу» підписав Віталій Бунечко.

«Коли обирали начальника інформдіяльності – були чудові фіналісти, з якими я проводив співбесіди. І так як, Галина Перникоза, перейшла на іншу посаду – начальника управління екології та природних ресурсів, я обрав іншого переможця – людину, яка зайняла 2 місце у рейтинговому списку за кількістю набраних балів. Ірина Дембіцька відповідає усім кваліфікаційним вимогам, тому маю надію, що наша співпраця буде плідною та ефективною», – сказав Віталій Бунечко.

Нагадаємо, раніше переможцем конкурсу на посаду начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю стала Галина Перникоза. Вона майже відразу перейшла та очолила інше управління Житомирської ОДА – екології та природних ресурсів.

В ефірі телеканалу «СК 1» Віталій Бунечко заявляв, що Перникоза особисто попросилася на переведення в інше управління. Голова Житомирської ОДА підтримав її у цьому бажанні.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here