Home Політика Італійська поліція розповіла, як затримала Авакова

Італійська поліція розповіла, як затримала Авакова

73
Інформація Генпрокуратури про затримання екс-губернатора Харківської області бютівця Арсена Авакова відрізняється від інформації італійської поліції.
 
Про це пише Українська правда з посиланням на газету "Комерсант-Україна".
 
З повідомлення на сайті поліції міста Фрозіноне  виходить, що Аваков був затриманий не в понеділок, а в неділю – автомобіль, у якому екс-губернатор переміщався однією з центральних вулиць міста, привернув увагу патруля.
 
"Учора (25 березня) у другій половині дня в ході огляду території з метою попередження правопорушень, що особливо ретельно проводиться наприкінці тижня, патрульні поліцейські звернули увагу на двох українських громадян",- говориться в повідомленні місцевої поліції.
"Вони перебували в автомобілі Mercedes темного кольору", – додається в повідомленні.
 
Як відзначають у поліції, звичайна перевірка документів українців показала, що на одного з них – Арсена Авакова – виписаний міжнародний ордер на арешт.
 
"Після цього поліцейські супроводили одного із чоловіків у поліцію, щоб уточнити його особистість",- відзначається в повідомленні.
 
"Згідно з отриманими свідченнями за результатами ідентифікації особи поліцейські встановили, що 48-річний громадянин, поза тим що є успішним інженером і автором численних наукових публікацій,- один з відомих суспільних діячів України, який раніше займав важливі пости в керівництві Харківської області", – говориться в повідомленні поліції.
 
Завершується повідомлення вказівкою на те, що рішення про екстрадицію Авакова буде ухвалювати Апеляційний суд Рима.  
 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here