Home Політика Кабмін пропонує саджати за саморобні принти Євро-2012

Кабмін пропонує саджати за саморобні принти Євро-2012

85
За незаконне використання символіки Євро-2012 в Україні хочуть ввести безпрецедентні заходи відповідальності.
 
Це випливає із законопроекту "Про права інтелектуальної власності та репутації Об’єднання європейських футбольних асоціацій (UEFA)", внесеного на розгляд парламенту Кабінетом міністрів, повідомляє Українська правда з посиланням на Комерсант-Україна.
 
Законопроект пропонує встановити максимальний штраф за незаконне використання логотипів UEFA (наприклад "Євро-2012") в 85 тисяч гривень, тоді як Кодекс про адміністративні правопорушення передбачає максимальне покарання у 3,4 тисячі гривень.
За незаконне копіювання записів футбольних матчів і розповсюдження їх в інтернеті користувачі і власники ресурсів можуть бути позбавлені волі на строк до шести років (зараз п’ять років).
 
За незаконне використання словосполучення "Євро-2012" в доменному імені, розміщення рекламних банерів на сайтах з символікою чемпіонату або трансляції матчів в інтернеті власники сайтів, окрім штрафу, можуть позбутися ще домену та серверів.
 
Крім того, за трансляцію чемпіонату в громадських місцях без дозволу UEFA на екранах з діагоналлю більше 3 метрів пропонують позбавляти власників закладів волі на два роки (зараз відповідальність за ці дії не передбачена).
 
А водіїв за незаконне нанесення на автомобіль емблем чемпіонату або перевезення контрафактної продукції можуть позбавити прав на три місяці.
 
За словами віце-прем’єра Бориса Колесникова, вимоги до України, на основі яких було розроблено законопроект, UEFA висунула ще п’ять років тому.
 
"Це одна з обов’язкових умов проведення чемпіонату", – стверджує він. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here