Home Політика Кабмін заднім числом вирішив навести порядок у скандальному СІЗО

Кабмін заднім числом вирішив навести порядок у скандальному СІЗО

85

Після виходу фільму "Лук’янівка. В’язниця № 1", в ефір, Кабмін виділив заднім числом 1,5 млн. грн. на ремонт камер цього СІЗО, а комісії щодня перевіряють всі камери. Про це заявив в ефірі "5 канала" автор документального фільму журналіст Костянтин Усов, передає Українська правда з посиланням на Коментарі.

"Ми не просто зняли фільм і забули з ким ми його знімали, завдяки кому він вийшов в ефір. Ми дуже ретельно підтримуємо зв’язки з усіма, з ким спілкувалися, чесно кажучи, набагато ретельніше ніж раніше, тому що ми переживаємо за них. Тому ми знаємо, що відбувається в Лук’янівці", – заявив Усов.
 
"Кабінет міністрів виділив заднім числом, звичайно, 1,5 мільйона гривень на ремонт камер. Комісії ходять по приміщеннях камерного типу щодня", – заявив він.
 
"Вони знищують цей грибок, вони інвентаризують майно, вони поки роблять вигляд, що намагаються щось робити. Але я переконаний, що життя цього розслідування тільки починається. Незабаром всі правоохоронні організації, у тому числі й західні будуть ходити тими коридорами і перевіряти як там живуть люди", – розповів Усов.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here