Home Політика Керівництво Житомира стурбоване економічно-фінансовим станом житлово-комунальних підпримств міста

Керівництво Житомира стурбоване економічно-фінансовим станом житлово-комунальних підпримств міста

151
0

За словами заступника мера Миколи Боровця, особливо це стосується ВЖРЕПів. Подекуди ситуація погіршується навіть незважаючи на підняття тарифів. Аби розібратися в причинах виникнення такої ситуації Микола Боровець дав доручення проаналізувати ситуацію: «Це аналіз дебіторсько-кредиторської заборгованості по нашим підприємствам і там де є заборгованість по заробітній платі – графіки, яким чином ця проблема буде ліквідовуватися»

Також одним з проблемних питань для комунальників Житомира залишається втрата води під час її подачі зношеними мережами до кінцевого споживача. На сьогоднішній день ці втрати складають 51%.

«Якщо хтось скаже що це пориви у водоканал і так далі… Ми провели дослідження. За нашими першими оцінками – це лише 30% від тих втрат», – зазначив заступник міського голови Житомира Микола Боровець. Решту втрат він вбачає у необлікованому розборі води. Один з можливих варіантів такий: «Ставимо по будинковий лічильник споживання води і стовідсотково лічильники у квартирах. Сумарний показник мав би співпасти. Наразі відхилення складають 25 і більше відсотків. Про що це говорить? У поквартирних лічильниках давно прострочені терміни повірки. І це є однією складовою втрат, які ми констатуємо по водоканалу», – каже Микола Боровець.

Внести ясність у це питання допоможуть висновки створеної нещодавно робочої групи зі складу комунальних управлінь міськради та облдержадмінстрації.

За матеріалами: Житомирська хвиля

Previous articleВ Печерському суді сталась сутичка між депутатами й міліцією
Next articleГенпрокуратура може зняти з \”бютівця\” депутатський імунітет

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here