Головна Політика Кім Чен Іру посмертно присвоїли звання генералісимуса КНДР

Кім Чен Іру посмертно присвоїли звання генералісимуса КНДР

65
0
Колишньому лідерові Північної Кореї Кім Чен Іру присвоєно звання генералісимуса КНДР, повідомило в середу північнокорейське інформаційне агентство ЦТАК, пише Корреспондент.net.
 
Відповідний указ ЦК і Центрального військового комітету Трудової партії Кореї, Державного комітету оборони і президії Верховного народного зібрання (парламенту) країни було опубліковано у вівторок.
 
У ньому наголошується, що Кім Чен Ір прийняв заходи "для посилення Корейської народної армії, заснованої генералісимусом Кім Ір Сеном, гідно забезпечував оборону соціалістичної країни і вніс безсмертний внесок у зміцнення загального миру і стабільності".
 
Він також перетворив КНДР "у військову державу, вийшов переможцем у протистоянні зі США і імперіалізмом і тим самим продемонстрував безсмертні заслуги перед країною і революцією".
 
Після смерті Кім Чен Іра в грудні минулого року КНДР очолив його молодший син Кім Чен Ун, який вступив на посаду верховного головнокомандувача Корейської народної армії. У четвер 70-річчя з дня народження Кім Чен Іра буде відзначатися в КНДР як День сяючої зірки. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here