Home Політика Кірєєв пригрозив вигнати із суду усіх, хто аплодував Тимошенко

Кірєєв пригрозив вигнати із суду усіх, хто аплодував Тимошенко

120

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко впевнена, що суддя Родіон Кірєєв готує суспільство до неправдивого вироку.

Про це вона заявила під час засідання у Печерському суді.
 
Адвокат Тимошенко вимагав зачитати раніше не озвучені матеріали справи, які на переконання захисту, свідчать про невинуватість обвинувачуваної. Проте Кірєєв відмовив у цьому клопотанні.
 
У відповідь на це Тимошенко зазначила, що сьогодні порушується кримінально-процесуальний кодекс.
 
"Справа ведеться небачено швидко, у прискореному режимі, не задовольняються наші клопотання, не наводяться докази, які ми вимагаємо долучити. Головуючий оголошує тільки ті матеріали, які нібито мене компрометують. Наприклад, суддя зачитує рішення 1-ї інстанції російського суду по справі 1995 року, яке нібито мене компрометує. Але не наводить рішення президії Верховного суду, яке скасовує рішення 1-ї інстанції. Цей процес зведений до спілкування обвинувачення і головуючого. Те, що свідчить на мою користь, у суді не звучить. Я впевнена, що головуючий готує суспільство до несправедливого вироку", – наголосила вона.
 
"Я вимагаю, щоб зачитали сторінки 7-го тому з 71 по 95. Там є докази того, що ніяких збитків, які намалювала прокуратура, не було", – підкреслила Тимошенко.
 
Після цих слів присутні у залі почали аплодувати. На що суддя Кірєєв сказав: "Це порушення порядку. Якщо це повториться, то винних будуть видаляти із залу суду".

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here