Головна Політика ®️Кличко домовився з німецькими партнерами про допомогу Києву у 100 000 євро...

®️Кличко домовився з німецькими партнерами про допомогу Києву у 100 000 євро та відновлення аеропорту

498
0

Мер Києва Віталій Кличко провів онлайн-зустріч з керівництвом компанії Fraport, яка керує багатьма європейськими аеропортами. Німецькі партнери передадуть Києву благодійну допомогу в 100 тисяч євро та допоможуть Україні з відновленням аеропортів. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Поспілкувався онлайн з виконавчим директором компанії  Fraport Штефаном Шульте. Fraport – один з найбільших операторів аеропортів Європи. Пан Шульте повідомив, що компанія, яку він очолює передасть Києву в якості благодійної допомоги 100 000 євро”, – повідомив Віталій Кличко.

Також Кличко і Шульте обговорили допомогу подальшу співпрацю. В тому числі допомогу німецьких партнерів у майбутньому, післявоєнному відновленні й налагодженні роботи українських аеропортів. Зокрема, й муніципального аеропорту столиці «Київ» імені І. Сікорського, зазначив Віталій Кличко.

Мер Києва подякував Німеччині за підтримку і допомогу та запросив пана Шульте відвідати Київ. 

«Штефан Шульте підкреслив, що впевнений: Україна повинна перемогти в цій війні і переможе!» – наголосив Кличко.

Раніше повідомлялося, що Віталій Кличко зустрівся з мером Брюсселя Філіпом Клозом та обговорив наступний Інвестиційний форум Києва, який відбудеться в листопаді в бельгійській столиці. 

Також Віталій Кличко зустрічався з головою Федерального міністерства фінансів Німеччини Крістіаном Лінднером та обговорював допомогу Україні у придбанні необхідної зброї.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here