Home Політика Комісар РЄ: Немає підстав не пускати Тимошенко й Луценка на вибори

Комісар РЄ: Немає підстав не пускати Тимошенко й Луценка на вибори

93
Комісар Ради Європи Томас Хаммарбер заявляє, що немає підстав не допускати Юлію Тимошенко і Юрія Луценка до парламентських виборів. Про це він заявив в інтерв’ю газеті Комерсант, пише Українська правда.
 
"Якби на суді було доведено, що пані Тимошенко вчинила злочин, що унеможливлює її участь у виборах, тоді інша справа. Але я таких доказів дотепер не побачив", – сказав він.
"І з урахуванням фактів, які представлені на даний момент, я не бачу причин для відсторонення Тимошенко від виборів", – підкреслив Хаммарбер. 
 
"Виходи два. Або влада в ході чесного неупередженого судового процесу підтвердить, що Тимошенко дійсно вчинила злочин, або вона виходить на волю й бере участь у виборах", – додав він. 
 
Говорячи про Луценка, комісар зазначив, що з ним "ситуація така ж".
 
"Те, що я говорив про Юлію Тимошенко,- це питання коректності процедур. Караючи людину, у тому числі забороняючи їй балотуватися на виборах, українська влада повинна довести інкримінований їй злочин, а цього так і не сталося", – сказав він.
 
"Так що на нинішній стадії, якщо не будуть надані нові факти й нові докази, він (Луценко) має бути допущений до виборів", – заявив комісар. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here