Home Політика Комітет виборців назвав технічними близько двох третин мажоритарників

Комітет виборців назвав технічними близько двох третин мажоритарників

69
0
Близько двох третин кандидатів у народні депутати по мажоритарних округах реєструвалися як технічні, заявив в ефірі 5 каналу голова Комітету виборців України Олександр Черненко.
 
За його словами, це робиться для того, щоб справжні кандидати отримали більше представників у дільничних комісіях, пише Корреспондент.net.
 
"Близько двох третин, якщо не більше, кандидатів реєструвалися як технічні. Чим більше таких кандидатів має головний кандидат, тим більша ймовірність, що вони потраплять після жеребкування в комісії", – заявив Черненко.
 
C ним згоден і директор Центру політичного аналізу Пента Володимир Фесенко, який заявив, що головне завдання технічних кандидатів у депутати по мажоритарних округах – ввести "потрібних людей" в дільничні комісії.

"Головне завдання – взяти участь у розподілі місць у виборчих комісіях, в дільничних комісіях, насамперед, для того, щоб контролювати їхню роботу та підрахунок голосів. Ще одне завдання, така специфічна функція – кандидат-спойлер, який повинен псувати кампанію конкуренту. Є також і специфічна категорія технічних кандидатів, які розпорошують електорат, зокрема – це клони", – зазначив Фесенко. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here