Home Політика Комунальники вчились у поляків, як реформувати ЖКГ

Комунальники вчились у поляків, як реформувати ЖКГ

92

Відбувся семінар-нарада з вивчення польського досвіду щодо комплексного підходу до реформування житлово-комунального господарства.

Навчання у польських експертів з м. Катовіце та Кракова проходили працівники житлово-комунальної сфери, голови правлінь ОСББ, старші будинків, працівники КВЖРЕПів.

Начальник управління житлового господарства Півоварова С.І. зазначила, що у Житомирі в цьому році розпочався пілотний проект ОСББ – підготовка управлінських кадрів для ОСББ.

В результаті чого 10 керівників ОСББ пройшли навчання в Польщі в липні 2012 року.

На 2013-2015 рр. у Житомирі заплановано реалізацію Проекту енергозбереження та енергоефективності житлових будинків. Започатковано програму «50/50» за ініціативи міського голови Дебоя В.М., гарним прикладом якої є будинок №73 по вул. Київській. Крім того, на 2013 рік заплановано утеплити ще чотири будинки.

Заступник міського голови зауважив, що, крім житлових будинків, у Проекті енергозбереження також беруть участь об’єкти соціальної сфери: «Проводиться комплексне утеплення дошкільного навчального закладу №21. На його модернізацію надано грантові кошти компанією НЕФКО та кошти з міського бюджету. Садочок №21 обрано не випадково. Цей дитячий садок був побудований у радянські часи за проектом для південних регіонів і в ньому не можна було досягнути температури, встановленої відповідно норм».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here