Home Політика Конгрес може заборонити в’їзд Януковичу і Пшонці у США

Конгрес може заборонити в\’їзд Януковичу і Пшонці у США

135
У Конгресі США готується резолюція, яка закликає ввести санкції проти президента Віктора Януковича, інших чиновників і України заради звільнення екс-прем’єра Юлії Тимошенко.
 
Проект такої резолюції за авторством сенатора Джеймса Інхофа знаходиться на розгляді комітету закордонних справ Сенату, повідомляє Українська правда.
 
У проекті резолюції українську владу закликають "негайно" звільнити  Тимошенко з-за ґрат за медичними показниками.
 
Також автор резолюції пропонує Конгресу засудити адміністрацію президента Віктора Януковича за "політично вмотивоване ув’язнення" екс-прем’єра.
 
При цьому Державному департаменту пропонується "заборонити видачу візи президенту Віктору Януковичу, генеральному прокурору Віктору Пшонці та іншим чиновникам, які мають стосунок до ув’язнення Тимошенко".
 
У проекті резолюції пропонується "закликати ОБСЄ не визнавати заплановане на 2013 рік головування України в організації до моменту звільнення Тимошенко".
 
Крім того, в проекті резолюції пропонується "Державному департаменту зобов’язати посла США в Україні призупинити всю діяльність в посольстві до звільнення Тимошенко".
 
Крім того проектом резолюції пропонується НАТО призупинити дії всіх угод про співробітництво з Україною та надати Києву невизначений випробувальний термін у зв’язку з особливим партнерством з організацією до моменту звільнення Тимошенко. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here