Home Політика Королевська розповіла про підлість ”здорових мужиків” з БЮТу

Королевська розповіла про підлість \”здорових мужиків\” з БЮТу

82
Глава Української соціал-демократичної партії Наталія Королевська вважає, що ніколи не зраджувала колишнього прем’єр-міністра, лідера БЮТ-"Батьківщини" Юлію Тимошенко.
 
Про це Королевська заявила в інтерв’ю "Українській правді", пише Gazeta.ua.
 
"Навпаки, я вважаю свій прихід в Українську соціал-демократичну партію, роботу з цивільними лідерами, з підприємцями посиленням команди, посиленням Блоку", – сказала вона.
 
Як розповіла Королевська, виключення з "Батьківщини" стало для неї несподіванкою.
 
"Іноді підлість перемагає здоровий глузд. У кожного удару в спину є своє обличчя. Чиї це обличчя – час покаже. Я дивилася на цих здорових мужиків, і мені було складно зрозуміти, хто і чим там керує. Я раптом дізналася, що, виявляється, було рішення фракції не спілкуватися з громадськими лідерами, що було рішення не проводити мітинги без узгодження фракції, не виступати без рішення фракції. А ось Королевська, мовляв, порушувала всі ці рішення. "А ось ви, Наталя, білл-борди повісили!". Ну і так далі… " – підкреслила політик.
 
За її словами, нинішня "Батьківщина" і Тимошенко вже не є єдиним цілим.
 
"Якщо простежити логіку подій, то спочатку нинішнє керівництво фракції прибрало Івана Кириленка з посади лідера фракції, потім прийняли рішення фракції про голосування за закон про вибори, а тепер виключили мене. По жодному з цих рішень не було попередньої позиції Юлії Тимошенко. Наприклад, її позиція по Івану Кириленко була оголошена постфактум. Також очевидно, що голосування по закону про вибори було погоджено з нею постфактум", – зазначила Королевська.
 
Нагадаємо, 14 березня Королевську офіційно виключили з фракції БЮТ-"Батьківщина".
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here