Home Політика Кожен візит Януковича коштує майже мільйон

Кожен візит Януковича коштує майже мільйон

78
На візити президента Віктора Януковича за кордон бюджетом України передбачено 21 мільйон гривень. Про це ідеться у відповіді адміністрації президента на запит "Української правди".
 
"Відповідно до бюджетного запиту на 2012 рік на зазначений напрям (візити президента України за кордон) передбачено 21 мільйон гривень", – сказано в листі.
 
Фінансування візитів президента за кордон здійснюється в рамках бюджетної програми Державного управління справами "Обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності президента України та адміністрації президента", – повідомили в адміністрації.
 
В АП зазначили, що в 2011 році планували витратити на закордонні візити 29 мільйонів 151 тисячу гривень, а по факту "касові витрати становили 21 мільйон 336 тисяч гривен".
 
Минулого року Янукович, згідно з фотогалереєю на його сайті, здійснив 24 закордонні візити. Таким чином, в середньому один закордонний візит Януковича коштував бюджету 890 тисяч гривень, тобто 111 тисяч доларів.
 
Як відомо, раніше Українська правда писала про те, що президент Фінляндії здійснює закордонні візити рейсовим літаком.
***
Водночас адміністрація президента України відмовилася повідомити конкретну суму видатків на два останніх візити президента Януковича до Давоса в січні 2012 року та до Мюнхена на безпекову конференцію у лютому 2012 року.
 
Також в адміністрації відмовилися надати повний список осіб, що супроводжували Януковича на ці два заходи.
 
"Розголошення такої інформації може завдати істотної шкоди інтересам національної безпеки, а шкода від оприлюднення запитуваної інформації переважає суспільний інтерес в її отриманні", – ідеться в листі.
 
"Вважаю за доцільне підкреслити, що надання інформації про вартість візитів перших посадових осіб та розкриття інформації про посадових осіб, які забезпечують організацію і проведення закордонних візитів глави держави суперечить європейській і міжнародній практиці", – також сказано в листі.

Єдине, про що повідомили в адміністрації – це розмір добових, який при відрядженні до країн Європи складає еквівалент 35 євро на добу на одну особу. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here