Home Політика Квітневий нежарт: з 1 квітня Громадська рада при Житомирській ОДА недійсна

Квітневий нежарт: з 1 квітня Громадська рада при Житомирській ОДА недійсна

231

Апеліцяйний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу Житомирської ОДА за рішенням суду, яким раніше визнали недійсним розпорядження про затвердження складу громадської ради при Житомирській ОДА від 02.08.2019.

Про це йдеться у постанові апеляційного суду, що набрала чинності 1 квітня:

"…кількість бюлетенів, які були заповнені кандидатами до складу громадської ради, що брали участь в установчих зборах для формування громадської ради 11.07.2019 з позначками біля прізвищ, імен, по батькові обраних кандидатів менше 35 та становило 27, що є порушенням процедури голосування, яким здійснювалося формування громадської ради, оскільки кожен кандидат мав обрати саме 35 осіб, що відповідає визначеному кількісному складу громадської ради.

Таким чином, факт порушення вимог чинного законодавства з підготовки до проведення установчих зборів знайшов своє підтвердження під час розгляду вказаної справи, що призвело до прийняття відповідачем протиправного рішення…

Оцінюючи позицію апелянта, колегія суддів вважає, що обставини, наведені в апеляційній скарзі, були ретельно перевірені та проаналізовані судом першої інстанції та їм була надана належна правова оцінка. Жодних нових аргументів, які б доводили порушення судом першої інстанції норм матеріального або процесуального права при винесенні оскаржуваного рішення, у апеляційній скарзі не зазначено".

Нагадаємо, у грудні 2019 року суд визнав недійсним розпорядження про громадську раду при Житомирській ОДА. ОДА подала апеляцію і програла.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here