Головна Політика Лікарі, які оглянули Луценка, жахалися від результатів — дружина ув’язненого

Лікарі, які оглянули Луценка, жахалися від результатів — дружина ув\’язненого

107
0

Юрія Луценка доправили до київської міської лікарні швидкої медичної допомоги у супроводі конвою.

Це сталося після неодноразових звернень керівництва СІЗО і захисника Луценка дружини Ірини до Печерського районного суду, а також самого рішення судді Вовка про необхідність термінового проведення медичного обстеження екс-міністра у медичному закладі за межами слідчого ізолятора.

Про це повідомила Ірина Луценко після візиту до чоловіка у СІЗО.

За її словами, Луценка у п’ятницю зранку перевезли до лікарні і провели обстеження.

"Лікарі були нажахані отриманими результатами, сказав мені чоловік. Лікар, який проводив обстеження, не стримувався", – передала слова чоловіка Ірина Луценко.

"Захворювання нирок, печінки, варикозне розширення судин, язви – це виявлено тільки при поверхневому огляді. А необхідно здати всі аналізи, поставити остаточні діагнози, почати термінове лікування. Про це говорять лікарі і наполягають на необхідності лікування", – зазначила Ірина Луценко.

Вона сподівається, що чоловіка покладуть до лікарні.

"Думаю, що нарешті мої звернення у пресі про необхідність медичного обстеження мого чоловіка подіяли, хоча і в мінімальному розмірі", – зауважила Луценко і додала: "Тепер чекатимемо, коли вони приймуть рішення про його переведення до лікарні".

Gazeta.ua

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here