Головна Політика Літак Януковича відремонтують на чотири мільйони

Літак Януковича відремонтують на чотири мільйони

43
0
Державне авіаційне підприємство "Україна" Державного управління справами уклало договір на техобслуговування літака А-319-115СJ на суму 392 тисячі 135 євро.
 
Про це повідомляє "Вісник державних закупівель".
 
Договір з компанією "Airbus Corporate Jet Centre" з Тулузи укладений 14 грудня, роботи будуть здійснені на базі виконавця протягом 2011-2012 років. Джерело фінансування – кошти державного бюджету України.
 
Послуги з технічного обслуговування, ремонту та модернізації літака А-319 (послуги з виконання технічного обслуговування та супроводження експлуатації, заміна запчастин, оновлення програмних баз даних літака А-319-115СJ), який користуються Віктор Янукович, коштуватимуть понад 4,3 мільйони гривень.
 
Закупівля в одного учасника обґрунтована тим, що "заміна надавача послуг з технічного обслуговування може призвести до виникнення проблем технічного характеру".
 
Нагадаємо, 6 жовтня в аеропорту "Бориспіль" під час офіційного візиту президента Віктора Януковича до Греції літак, на якому мав летіти президент, зачепився за трап і залишився пошкодженим. Януковича пересадили на резервний ІЛ-62, а літак AirBus перевезли у ангар на ремонт.
 
Як відомо, Airbus-319 перебуває у флоті авіакомпанії "Україна". Він був придбаний в 2010 році.
 
Раніше держпідприємство "Україна" уже витратило 1,80 мільйонів гривень на техобслуговування президентського літака А-319.
 
 

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here