Home Політика Литвин дав зрозуміти, що може піти слідом за Тігіпком

Литвин дав зрозуміти, що може піти слідом за Тігіпком

112

У питанні злиття Народної партії з Партією регіонів буде прийнято рішення, яке буде співпадатиме з потребами країни.

Про це заявив лідер Народної партії, голова Верховної Ради Володимир Литвин у неділю на прес-конференції в місті Червоноармійськ (Житомирська область), передає Інтерфакс-Україна.

"Я не відкрию великої таємниці, якщо скажу вам, що діалог у нас з Партією регіонів про співробітництво ведеться з 2007 року, з того моменту, коли були дострокові вибори (до парламенту)", – сказав Литвин.

"Ми в процесі діалогу, в процесі спільної роботи. Буде прийняте те рішення, яке буде співпадати з потребами країни", – зазначив спікер.

"Я говорив і скажу ще раз: я не знаю, що таке опозиція", – заявив глава парламенту.

"Відносно співпраці з Партією регіонів я вважаю, що сьогодні необхідно консолідувати політичні сили в Україні, і виступаю за те, щоб забезпечити конструктивну роботу", – сказав Литвин.

Спікер підкреслив, що така консолідована робота буде невдячною "у плані прийняття та реалізації непростих рішень, які не додадуть авторитету, але без яких Україна втратить будь-яку перспективу".

"Я вітаю тих, хто сьогодні говорить і бере на себе відповідальність, не шукає, на кого її перекласти, розуміючи, що вони втрачають авторитет. В даному випадку я кажу про ту ініціативу, яка була задекларована Сергієм Тігіпком", – сказав він.

Раніше лідер Партії регіонів Микола Азаров і голова партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко заявили про злиття своїх політичних сил.

www.pravda.com.ua

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here