Home Політика Литвин мріє ”вмостити” себе в нову машину після виборів

Литвин мріє \”вмостити\” себе в нову машину після виборів

88

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявляє, що звинувачення на його адресу пов’язані з початком виборчої кампанії.

За його словами, факт нібито купівлі ним VIP-автомобіля можна легко перевірити, звернувшись до ВР з приводу того, які автомобілі були придбані парламентом в останні роки, повідомляє ТСН.

"Чи вам усім подобається, що мене добивають з невідомо яких причин? Ну, ви ж люди при розумі, ви ж при пам’яті, ви ж з мізками дружите. То чи пішов би я перед виборами на те, щоб робити це? Можливо, я б чекав закінчення виборів і тоді вже мостив би під себе якусь зручну собі машину. Ну невже ви цієї логіки не розумієте? Вам кинули кістку, ви її усі гризете", – звернувся Литвин до журналістів.

За його словами, також не відповідає дійсності інформація про те, що він якось некоректно висловився щодо жінок під час свого інтерв’ю телеканалу "Рада". "Ви думаєте, що у мене серце – полум’яний мотор? Невже б я пішов на те, у чому мене звинувачують? Ну побійтеся Бога! Ви ж нормальні всі люди!", – заявив він.

Нагадаємо, в прес-службі ВР повідомили, що управління справами апарату Верховної ради не закуповувало Мерседес S-600.  Раніше ЗМІ повідомляли, що у парламентській автобазі з’явився новий автомобіль марки Mercedes за 200 тисяч доларів.

За словами джерела з оточення спікераВолодимира Литвина, зараз він не користується новим авто – нібито, глава ВР трохи поїздив, але з початком "урядової грози" новий броньований Mercedes поставив у гараж. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here