Home Політика Литвин розповів, як ноутбуки для депутатів зекономлять кошти

Литвин розповів, як ноутбуки для депутатів зекономлять кошти

82
Верховна Рада закупила необхідну їй оргтехніку і має намір з її допомогою скоротити документообіг і відмовитися від паперових носіїв, заявив спікер парламенту Володимир Литвин, відповідаючи на запитання про доцільність закупівлі ноутбуків для депутатів.
 
"Я хочу ще раз прояснити ситуацію: в травні місяці, коли комітет з питань регламенту розподіляв кошти, прийняв рішення про закупівлю цієї організаційної техніки. У тому числі і не для нинішнього складу Верховної Ради … Чому я про це кажу? Бо вже зараз звучать голоси про те, що хтось від чогось відмовляється. Я думаю, відмовляються ті, хто вже не буде в наступному скликанні парламенту", – сказав спікер на прес-конференції в понеділок.
 
"Цю техніку закупили, і я зараз доручив – оскільки ця інформація сьогодні дискутується – надати мені вичерпний перелік того, що було закуплено, за якою ціною і зіставити з тією ціною, за якою в загальному продажі продається це обладнання … Це для Верховної Ради і для апарату Верховної Ради", – зазначив Литвин.
 
При цьому, спікер спрогнозував, що на засіданні парламенту вже цього вівторка буде прийнято рішення про скорочення документообігу у Верховній Раді Україні. "Це буде приносити економію коштів за сесію 400 тис грн, а якщо взяти дві сесії на рік, це буде близько 1 млн грн … Наступний крок – це взагалі відмова від паперових носіїв, оскільки в місяць, за найскромнішими підрахунками, витрачається 20 тонн паперу", – підкреслив він.
 
Як повідомлялося, депутати фракції "БЮТ-Батьківщина" відмовляються від ноутбуків, закуплених апаратом Верховної Ради, і просять зекономлені кошти спрямувати на соціальні потреби.

На закупівлю 485 моноблочних комп’ютерів Lenovo IdeaCentre B520 було витрачено 5,49 млн грн, що становить приблизно 11,32 тис грн за штуку

Gazeta.ua 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here