Home Політика Литвин вигнав з Ради міністрів

Литвин вигнав з Ради міністрів

135
0

Спікер Володимир Литвин відмовився проводити у п’ятницю годину запитань до уряду через відсутність значної частини міністрів у сесійній залі.

На початку засідання Литвин нагадав, що, згідно з законом про Кабмін і про регламент Верховної Ради на годині запитань до уряду повинні бути присутні всі члени Кабінету міністрів за винятком відсутніх з поважних причин.
 
"Разом з тим увійшло у практику фактичне ігнорування години запитань до уряду, що сьогодні є наочним підтвердженням. Крім того, ми спостерігаємо таку картину, що під час доповіді урядових законопроектів, як правило, приходять заступники, а потім ці заступники передоручають своїм заступникам, а на засідання комітету у кращому випадку – керівники департаментів", – сказав спікер.
 
При цьому він зазначив, що календарний план заздалегідь відомий членам Кабінету міністрів.
 
"Тому я вважаю, що сьогодні в нас немає підстав для проведення години запитань до уряду. Наступний пленарний тиждень я запропонував жодного урядового законопроекту не ставити на розгляд до того часу, поки ми не налагодимо співпрацю", – заявив Литвин.
 
"Верховна Рада і так працює на підхваті, у день внесення законопроектів їх розглядає. Але ігнорування Верховної Ради – це не той приклад і шлях, яким має йти Кабінет міністрів", – обурився він.
 
На незадоволені вигуки з урядової ложі, зокрема, віце-прем’єра Бориса Колеснікова, Литвин відповів:
 
"Заспокойтеся!".


Previous articleВ Житомирі у дівчини в нічному клубі викрали гроші та документи
Next articleЖитомирводоканал залишить без води боржників по Ватутіна

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here