Головна Політика LiveJournal забанив блоги прихильників Путіна

LiveJournal забанив блоги прихильників Путіна

69
0
Адміністрація сервісу блогів LiveJournal заблокувала кілька щоденників прихильників Володимира Путіна.
 
Як повідомили в SUP Media (компанії, що керує LiveJournal), блоги були заблоковані за спробу маніпуляцій з рейтингом ЖЖ, що є порушенням правил використання сайту та дає підстави заморозити екаунт.
 
До блогів, що створили штаб підтримки Путіна, увійшли представники рухів Местные, Россия Молодая, Новые люди і Группировка Перемен.
 
Очікувалося, що головною метою цього віртуального штабу буде координація підтримки Путіна в соціальних мережах та блогосфері. Гаслом шанувальники Путіна обрали фразу "V – значить Vladimir", а символом – білу рукавичку, протиставляючи її символу опозиції – білій стрічці.
 
Інтернет-активісти звинуватили SUP Media у політичній заангажованості та спробах розчистити інтернет-простір для опозиційних блогерів.
 
Як відомо, LiveJournal є популярною платформою для блогерів, що виступають в опозиції до російської влади. 24 грудня у Москві відбудеться черговий великий мітинг, координація дій якого знову здійснюється через соцмережі.
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here