Home Політика Луценка у колонії примусили мити підлогу та клеїти конверти

Луценка у колонії примусили мити підлогу та клеїти конверти

79
0

Юрій Луценко у своєму листі з колонії перш за все зазначив, що його нове місце ув’язнення сильно відрізняється від СІЗО, повідомляє ТСН.

"З одного боку – відчутно кращі умови: замість бетонного мішка камери на 9 кв. метрів, заповненої віковим смородом і цілодобовим собачим гавкотом, тут – цивілізоване приміщення із нормальними ліжками, санвузлом, кухнею. І головне – вільна можливість виходу на свіже повітря у дворик 12 на 3 метри", – розповідає він.

Найбільшою позитивною емоцією політика було спостерігання за нічним небом із зорями, на яке він дивився вперше за останні 20 місяців без грат. А ось режим тепер став значно суворішим – до відбою о 10-й вечора лежати на ліжку чи навіть на лавці – заборонено.

Найбільшим же дискомфортом Луценко вважає постійний приїзд із столиці чиновників, котрі весь час "залякують" місцевий персонал. Окрім цього екс-міністр зазначив, що йому рекомендували не говорити по телефону на політичні теми, зокрема про діяльність президента Януковича.

Також політик повідомив, що один з лейтенантів йому проводив лекцію про необхідність праці як методу перевиховання і пропонував пройти стажування на швейній машині для пошиття брезентових рукавиць:

"Але потім він пояснив, що вакансій у швейному цеху немає і тому наш загін, напевно, буде клеїти конверти!" Серед іншого Юрій Луценко зазначив, що персонал знімав його на відео в той час, коли він мив шваброю підлогу.

Нагадаємо, нещодавно Луценко заявив, що готовий використовувати запропоновану йому у колонії роботу, як продовження своєї політичної діяльності. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here