Home Політика Луценко: ”Думаю, що вирок буде таким, як замовили”

Луценко: \”Думаю, що вирок буде таким, як замовили\”

73
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не сподівається на виправдувальний вирок суду.
Про це він заявив під час "технічної перерви", оголошеної в Печерському райсуді Києві на 20 хвилин, повідомляє кореспондент "Української правди" з суду.
 
"Я думаю, що вирок буде таким, як замовили, – тобто 4,5 роки з конфіскацією (майна)", – заявив обвинувачуваний екс-голова МВС.
 
Перед цим судді завершили зачитувати перший епізод у справі Луценка, зокрема щодо працевлаштування його водія Леоніда Приступлюка на роботу в МВС.
 
За словами одного з адвокатів Луценка Ігоря Фоміна, суд визнав достатньою кількість доказів, які, за твердженням обвинувачення, доводять провину Луценка в частині присвоєння державних коштів у змові з Приступлюком.
 
Разом з тим, нардеп від НУ-НС Володимир Ар’єв на своїй сторінці в Facebook повідомив, що щойно говорив з адвокатом Луценка Олексієм Баганцем.
 

"Йому чутно, що бурмочуть під ніс судді. Баганець каже, що судді зачитують, фактично, обвинувальний вирок прокурорів. Немає посилань на слова свідків про невунуватість Луценка. Прогнози щодо вироку невтішні. Але побачимо…", – написав депутат. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here