Home Політика Ляшко ламав прапори ”регіоналів” і вимагав заборонити партію. Відео

Ляшко ламав прапори \”регіоналів\” і вимагав заборонити партію. Відео

84
0
Народний депутат України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко не дозволив розгорнути прапори Партії регіонів на урочистостях з нагоди газифікації села Сокиринці Срібнянського району, що на Чернігівщині.
 
Як повідомляє прес-служба Радикальної партії (РПЛ), Олег Ляшко відібрав і знищив символіку Партії регіонів, яка немає жодного стосунку до газифікації села, пише Gazeta.ua.
 
"Я почав займатися газифікацією Сокиринців ще у 2008 році. З нашою допомогою люди нарешті отримали газ і вже не будуть хвилюватися, де на зиму взяти дрова, чи вугілля", – заявив депутат.
 
"Місцеве начальство хотіло "примазати" до цього свята Партію регіонів. Але я їм цього не дозволив. Так як вони не захотіли добровільно прибрати політичну символіку на святі, я знищив це регіоналівське лахміття. Сільська громада мене підтримала. Отак всю Україну ми звільнимо від цієї чуми – Партії регіонів", – заявив Олег Ляшко.
 
Регіоналівські прапори були причіплені до вудок хлопців, яким Партія регіонів заплатила по 10 гривень за участь у акції. Олег Ляшко віддав хлопцям гроші за поламані вудки, але попередив, що якщо вони на ці вудки замість риби знову почеплять партійні прапори, то повернуть йому вдвічі більше грошей.
 
Цікаво, що пану Ляшку постійно заважали жіночки у вишиванках. Хлопцям у кінці Ляшко дав купюру номіналом в 200 гривень. 
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here