Home Політика Ляшко у крісло Азарова в Раді посадив відро картоплі

Ляшко у крісло Азарова в Раді посадив відро картоплі

127
Народний депутат Олег Ляшко приніс до сесійної зали Верховної Ради відро з картоплею і поставив його на крісло прем’єр-міністра України у ложі уряду.
 
Як передає кореспондент УНІАН, це сталося під час розгляду законопроекту про поновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою.
 
Олег Ляшко записався на виступ з трибуни. Після того, як депутат отримав це право, він вийшов до трибуни з відром і почав говорити про тяжку працю селян.
Головуючий на засіданні перший віце-спікер Адам Мартинюк намагався перервати О.Ляшка, однак той не зупинявся.
 
Після свого виступу Олег Ляшко підійшов до А.Мартинюка з відром і показував йому картоплю. Згодом Ляшко поставив відро у ложу уряду. Однак самого прем’єра Миколи Азарова у цей час в парламенті не було.
 
Пізніше Ляшко на брифінгу у ВР разом з двома селянками, одній з яких 83, а іншій 85 років, розповів, що ці жінки не можуть продати свою картоплю по 30 копійок за кілограм.
Він зазначив, що викупив у них півтонни картоплі по гривні за кілограм, і цю картоплю сьогодні «біля Кабміну вигрузили Азарову».
 
Ляшко зазначив, що ці дві жінки із Козелецького району Чернігівської області.
Він заявив: «Політика уряду є недолугою, оскільки ми завозимо єгипетську картоплю, китайську гречку, турецькі огірки, помідори».
 
«Уряд, який дає дозволи на ввезення імпорту, повинен розуміти, що він позбавляє роботи та засобів існування українських селян», – наголосив Олег Ляшко і закликав уряд обмежити сільськогосподарський імпорт.

Нагадаємо, раніше між Мартинюком та Олегом Ляшко сталася бійка після того, як під час обговорення одного з питань Ляшко підійшов до головуючого першого віце-спікера з проханням надати йому слово для виступу. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here